Новини

10 листопада був проведенний конкурс з української мови імені П. Яцика.
Традиційно в переддень свята української писемності та мови в школі проходить І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.


Цьогоріч цей конкурс зібрав 28 кращих знавців рідної мови учнів 3-11 класів. Діти виконували практичні завдання, писали творчі роботи. Переможці будуть захищати честь школи на районному етапі, який відбудеться 22 листопада. Тож побажаємо їм успіху!
9 листопада 
Учні 5-7 класів разом із учителем української мови та літератури Ліщинською Т.О. привітали всіх із Днем української писемності та мови.
Приємно було здійснити короткий екскурс в історичне минуле становлення та розвитку української писемності, послухати вірші та мудрі вислови про рідну мову у виконанні дітей. Особливої урочистості та святковості додали вишиванки, які вдягли учні. Будемо вивчати нашу рідну українську мову, шанувати її та передамо цей скарб нащадкам.


10 березня учні 9 класу Мар'янівської загальноосвітньої школи провели Шевченківські читання присвячені 201 річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка.Немає коментарів:

Дописати коментар